Atrakcje w ośrodku Neptun na Mierzei: zjeżdzalnia, basen odkryty

Ośrodek wypoczynkowy nad morzem dla dzieci

Nasz ośrodek oferuje wakacje, które sprawią najmłodszym ogromną frajdę i zapewnią im piękne wspomnienia, natomiast rodzicom dadzą chwilę wytchnienia i upragnionego relaksu. Naszym celem jest stworzenie jak najbardziej różnorodnej i bogatej oferty aktywności oraz atrakcji, aby rodzinne wczasy nad morzem były niezapomnianym czasem dla wszystkich.

Sport na świeżym powietrzuOprócz boiska sportowego naszych wczasowiczów – szczególnie tych najmłodszych - zapraszamy do korzystania z letniego basenu zewnętrznego oraz pływalni ze zjeżdżalnią wodną, a dla nieco starszych - z jaccuzi. Wakacje w naszym ośrodku to doskonała okazja, by nauczyć nasze pociechy pływać oraz skorzystać z wodnych szaleństw. Natomiast rodzinom uwielbiającym aktywny czas - polecamy wycieczki rowerowe na malowniczych szlakach wiodących od Mikoszewa aż do Piasków, w naszym Ośrodku oferujemy dodatkowo płatną wypożyczalnię rowerów oraz rowerów z fotelikami.

Nurkowanie w basenie z piłeczkami

Jeśli podczas spędzania wczasów rodzinnych z dziećmi nad morzem nasi goście natrafią na pochmurny dzień, jesteśmy na to odpowiednio przygotowani. Nasz ośrodek posiada atrakcyjną salę zabaw wyposażoną między innymi w basen kulkowy. Dzięki temu maluchy będą się doskonale bawić, nawet, jeśli nie będą mogły pluskać się w morzu.

Bogaty wybór zabaw i aktywności

Nasi doświadczeni animatorzy dodatkowo zadbają o to, aby dzieciaki nie miały czasu na nudę.W programie animacji są m.in : zabawy z chustą, liną, malowanie buziek, tatuaże, wata cukrowa, wizyta maskotki, bańki mydlane, balonowe ZOO, zamykanie w bańce mydlanej i wiele wiele innych! U nas dzieci się nie nudzą!
Proponujemy również zapełnienie wolnego czasu licznymi grami, pokazami kulinarnymi oraz wydarzeniami - np. oglądaniem bajek na dużym ekranie.
Dzieci mogą również szaleć na zewnętrznym placu zabaw oraz trampolinie. Wczasy rodzinne nad morzem z wyżywieniem będą także wyjątkowe ze względu na bliskość takich atrakcji jak Indiańska Wioska, Pasieka u Strusi oraz Stadnina Koni Bufallo Bill.

Warunki pobytu

Wyżywienie w naszym ośrodku, oprócz 2 posiłków dziennie w formie bufetu, obejmuje dodatkowo zupę dla naszych małych wczasowiczów podawaną o godz. 13:00. Zapewniamy również możliwość wypożyczenia łóżeczka oraz skorzystania z krzesełka do karmienia. Maluchy do lat 3 pod określonymi warunkami mogą spędzić wakacje nad morzem w jednym z naszych domków za bardzo niską cenę. Poza tym dzieci do lat 10 mają zagwarantowane obniżone koszty z wyżywieniem oraz zakwaterowaniem.