gov.pl Bon turystyczny

W naszym ośrodku zrealizujesz Bon Turystyczny.

Ośrodek rehabilitacyjno-wypoczynkowy Neptun Wspaniałe miejsce do wypoczynku!

Słońce, piaszczysta plaża, sosnowy las, a do tego
jacuzzi, kort tenisowy oraz bogata baza zabiegowa
pozwolą Państwu na wymarzony odpoczynek.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami.

Noclegi nad morzem

Zapraszamy do Ośrodka Rehabilitacyjno-Wypoczynkowego NEPTUN w Jantarze! Oferujemy niezapomniane wakacje nad morzem dla całych rodzin oraz turnusy rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych wraz z opiekunami i ich rodzinami.


Już teraz zachęcamy do rezerwowania pobytów z wyżywieniem na nadchodzący sezon letni!


Jako ośrodek wypoczynkowy oferujemy komfortowe domki drewniane do wynajęcia, dwupokojowe, z aneksem kuchennym, tarasem i niezbędnym wyposażeniem. Na terenie ośrodka dostępny jest basen zewnętrzny, zjeżdżalnia wodna, plac zabaw dla dzieci, a do plaży wiedzie ścieżka przez wspaniały, sosnowy las. Wczasy nad morzem w naszym Ośrodku z basenem to sprawdzona propozycja dla rodzin z dziećmi, osób chcących aktywnie wypocząć, a także alternatywa na niepogodę. Na naszych Gości w sezonie czekają rozmaite atrakcje dodatkowe w postaci zajęć i animacji dla dzieci, pokazów kulinarnych, programów rozrywkowych!


Pobyt w naszym Ośrodku to propozycja dla Gości w każdym wieku i o zróżnicowanych potrzebach. Już teraz poznajcie szczegóły naszej oferty i zarezerwujcie przyjazd! Do zobaczenia!

Wczasy z wyżywieniem

Zapraszamy na rodzinne wczasy z wyżywieniem w naszym Ośrodku Rehabilitacyjno-Wypoczynkowym NEPTUN. Zapewniamy zakwaterowanie w dwupokojowych domkach letniskowych z aneksem kuchennym i tarasem oraz dostępem do licznych atrakcji na terenie ośrodka.

Turnusy rehabilitacyjne

Bogata oferta dla osób niepełnosprawnych obejmuje turnusy rehabilitacyjne. Zakres obejmuje zajęcia ogólnousprawniające, sportowe i rekreacyjne, psychoterapeutyczne oraz rozwijające zainteresowania i uzdolnienia. Jesteśmy ośrodkiem bez barier!

Domki do wynajęcia

Prezentujemy drewniane, letniskowe domki do wynajęcia typu „Mikołajek” – dwupokojowe, z aneksem kuchennym i tarasem. Wewnątrz znajduje się niezbędne wyposażenie i udogodnienia, dzięki którym państwa wypoczynek będzie jeszcze bardziej komfortowy. Sprawdźcie!

Wakacje rodzinne nad morzem

Nasz ośrodek wypoczynkowy jest idealnym miejscem do spędzania wolnego czasu - nieważne, czy zechcą Państwo przyjechać do nas samotnie, czy ze swoimi bliskimi, w Jantarze czeka na Was szereg atrakcji, które pozostawią po sobie piękne wspomnienia. Sprawimy, że wakacje rodzinne nad morzem staną się dla wszystkich niezapomnianą przygodą. Oferta skierowana jest do osób w każdym wieku, również tych, które chcą połączyć wypoczynek z rehabilitacją i zależy im na bliskości atrakcyjnych punktów Jantaru.

To idealne miejsce dla Was - zapraszamy do rezerwacji terminów!